...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

50 wpisów i 72 dni później.

My Best

Czyli jak zmienił się blog i bloger.

Dokładnie 72 dni temu kupiłem butelkę coli, na której było napisane: To całus dla Ciebie: Bloger

To był mój starter i kilka godzin później powstał pierwszy tekst na moim nowiutkim, brzydkim jeszcze blogu na platformie WordPress.com. Od tamtej odrobinę się zmieniło zarówno na blogu jak i u mnie. Starałem się codziennie dawać wpis, jednak życie tak płata figle, że nie zawsze mogłem danego dnia usiąść do komputera lub – bądźmy szczerzy – zwyczajnie mi się nie chciało. Mimo drobnych perypetii udało mi się przez te 72 dni napisać 50 tekstów, co daje nam średnią 0,69 tekstu na dzień i uważam to za bardzo dobry wynik. Chciałbym przez najbliższy rok utrzymać porównywalny poziom częstotliwości pisania jednocześnie starając się rozwijać swój warsztat pisarski jako bloger.

Jak zmieniał się blog i bloger? Po kolei. Po dwóch tygodniach bloger zmienił miejsce zamieszkania i przestał być zależny od rodziców… Teraz tłumaczę się swojej kobiecie. Po 49 dniach od założenia bloga dzięki współpracy z firmą Jedna Idea pożegnałem swój niebieski szablon, który nigdy nie chciał wyglądać tak, jak tego chciałem i z platformy wordpress.com przeszedłem na własną domenę. Tego dnia Narodził się blog, który właśnie oglądacie. Nowe logo (poprzedniego nie miałem), szaty bloga i jakość grafik pozytywnie wpłynęła na moje samopoczucie podczas pisania. Moje miejsce pracy nad blogiem również się zmieniło.

Z takiego

Stare biurko

Na takie:

Nowe biurko

Porządek na biurku ponoć oznacza porządek w głowie. Nie zapędzałbym się z tą opinią, ale trzeba przyznać, że ładniej to wygląda i pasuje do czystego szablonu bloga.

Jak zmieniłem się ja? Nie wiele. Trochę bogatszy o doświadczenie, informacje i plany. Jak pisałem w tekście z okazji dnia blogera widać, że jestem w trakcie realizacji obranych założeń i do końca roku mam nadzieję napisać jeszcze w okolicach 100 tekstów, oraz przekroczyć 100 sto polubień na Facebooku. To drugie bez was się nie uda 🙂

Wszystkie statystyki dzięki Jednej Idei możecie przeczytać poniżej.

 

12002426_868842426539927_6607178035354833712_o

 

 

 

Oby następna 50tka była bardziej obfita w cyferki. Tego życzę sobie i wam.

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno