...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Cześć! Nazywam się Jacek i jestem Blogerem

My Best

Dawno mnie tu nie było co? Aż dziwnie mi się siedzi przed szablonem bloga. Generalnie nigdzie mnie nie było. Na Facebooku, na Twitterze, na Instagramie. Kompletnie umarłem. Na niespełna miesiąc umarł nawet blog, ponieważ mój master informatyk kazał mi zmienić hosting już w maju, a ja oczywiście nie zrobiłem tego i termin przepadł. Cóż, cały ja.

Ale jednak powracam niczym alergia na wiosnę. Co się zmieniło przez te tygodnie, kiedy byłem twórczo martwy? I dużo i mało jednocześnie. Największa zmiana to moja dziewczyna przestała być moją dziewczyną, a została narzeczoną. Tak – szczęściarz ze mnie i micha mi się cieszy jak dziecku w zabawkowym. Stałem się też rok starszy i przeżyłem kolejny dzień blogera. Poza tym nie wiele, a bynajmniej nie ma co się rozpisywać.

Tak, czy inaczej wracam do pisania. I wracam nie sam. Moi zaprzyjaźnieni ludzie z wydawnictwa Techland wciąż mnie lubią i lada dzień kolejne testy i recenzje będę miał przyjemność dla nich wykonywać. Ciesze się z każdej takiej współpracy 🙂

Ta notka będzie krótka, bo co tu się rozpisywać? Żyję i będę pisać dalej. Śledźcie moje Fanpage:

Facebook

Instagram

Twitter

Zapraszam! 🙂

 

 

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno