...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Konferencje Blogerów… Zmiany… To wszystko przede mną

Media

Dwa lata temu nawet mnie nie interesowały, rok temu czytałem o nich tylko jak mi się „nawinęły” na ekran, w tym roku śledzę je już znacznie uważniej. Konferencje Blogerów – czyli miejsca, gdzie nawet nieraczkujący bloger jak ja może się świetnie bawić i wiele nauczyć z i od największych w tym środowisku.

Takie konferencje to miejsca pełne pasji i ociekające talentem. W końcu spotkanie w jednym miejscu autorów takich blogów jak JasonHunt, WiecejLuzu czy ZombieSamuraj to jak dla kibica spotkanie znanych piłkarzy. Co prawda daleko mi do groupies, ale z chęcią zamieniłbym z nimi pare słów na żywo, wypił drinka czy zwyczajnie cyknął fotkę. W dodatku takie konferencje uczą, co zważając na moje „zaawansowanie” w byciu blogerem byłoby na prawdę czymś rozwijającym i kreatywnym.

Za rok obiecałem sobie być przynajmniej jednej konferencji. Oczywiście ambicje mam duże, więc chciałbym chociaż 15 minut wykładu móc wygłosić. Kto wie? Może tak będzie, ale póki co zapowiadam się jako widz.

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Wszędzie zmiany. Także tutaj. Póki co delikatnie zmieniła się szata graficzna, a to jeszcze nie koniec. Zmieni się niedługo cały blog, teksty i cała otoczka. Zaczynam stawiać na jakość i chcę byście tą jakość widzieli i promowali. Będzie to wymagało to ode mnie trochę więcej pracy, ale wiem, że będzie warto i odbije się to między innymi na statystykach, które swoją drogą jakieś najgorsze nie są, ale zawsze może być lepiej i będzie. To co obecnie widzicie to Ja – Bloger ver. beta. Bloger 1.0 zmierza w waszą stronę i mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu. Ja sam się nie zmienię i pisać będę podobnie, ale lepiej.

Krok po kroku będę odkrywał rąbki tajemnicy ciesząc wasze i moje oczy.

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno