...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Loco w 2016

Lifestory

Było podsumowanie starego roku więc jakieś plany na przyszły(obecny) rok wypadało by również mieć. Co prawda nigdy sztywnych postanowień nie robię, bo nigdy ich nie dotrzymuję. Ale pomysły czemu nie? W końcu może któryś wykorzystam. Sam mam kilka ciekawych koncepcji na rozwinięcie bloga, oraz na jego dalszą drogę.

Ten wpis jednak kieruję do was. Co chcielibyście zobaczyć na blogu? O czym czytać? Na jakie tematy chcielibyście poznać moją opinię? Przeglądając poczytność zeszłorocznych tekstów widzę, o czym lubicie czytać i co komentować. Będę częściej zahaczać o tematy bieżące i różne zachowania międzyludzkie, bo to najwidoczniej wam przypada do gustu najczęściej. Jednak to tylko sugestie. Blog wciąż jest mój i pisać będę o tym co chcę, a jedynie bardziej będę zwracać uwagę na takie tematy, a nóż może któryś okaże się godny rozwinięcia mojego zdania.

Co do mnie na 2016? Jako Bloger chciałbym wybrać się na przynajmniej jedną konferencję. Domyślnie chce uderzyć w Poznań, bo mam tam względnie blisko i mam masę znajomych w tym jakże pięknym mieście. Oprócz tego chcę wrócić do pewnego rodzaju podstaw blogowania, bo mimo, że warsztat pewnie się rozwinął to mam wrażenie, że mój blog wisi w powietrzu i nie ma stabilnych podstaw, przez to nie mogę ruszyć dalej tak jak chcę. Pewnie wrócę na fora blogerów i do książek Kominka.

W niedalekiej przyszłości uruchomię dział współpracy ze mną i mam nadzieję, że otworzy mi on pewnego rodzaju przygodę z blogiem i poszerzy horyzonty. Od strony technicznej rozwój bloga pozostawię w dużej mierze dla siebie, bo pomysłów jest sporo, ale niech będą słodką tajemnicą.

Prywatnie mam nadzieję, że w końcu zbiorę się w sobie i wrócę na siłownie i do odrobinę zdrowszego trybu życia. Wtedy może będę miał więcej energii na pisanie tekstów.

Chciałbym byście napisali w komentarzach co nowego chcielibyście zobaczyć na blogu. Co was ciekawi i o czym chcielibyście czytać. Jeśli ktoś nie chce pisać w komentarzach to zapraszam do pisania mail.

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno