...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Minął kolejny rok

My Best

Dla mnie minęło jedynie pół, bo pod koniec czerwca narodziło się TwoSidesofLoCo. Sześć miesięcy męczycie się ze mną i czytacie moje mniej lub bardziej ciekawe spojrzenia na świat nas otaczający. Dokładnie 77 punktów widzenia na 77 różnych tematów.

Jest to o wiele mniej niż bym chciał napisać, ale niestety nie zawsze znajdę czas, żeby skupić się nad tekstem. Nie straciłem jednak zapału i wciąż dla was piszę kolejne teksty. Miło, że jesteście ze mną i mam nadzieję, że będzie was co raz więcej, a 2sol będzie się rozrastać i w końcu stanie się rozpoznawalnym blogiem, a ja wyjdę z piwnicy twórczości. Piwnica jest mila, cicha i sympatyczna. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia więc jak każdy – chcę by czytały mnie setki tysięcy, a najwięksi z polskich blogerów mówili – to jest ten koleś, który szlifował język, warsztat i to zaowocowało. Nie potrzebował być skandalistą, szafiarką czy pokazywać cycków. Ot – zwykły facet ma po po prostu ciekawy punkt widzenia i ludzie go czytają, komentują i polecają.

Taki plan i marzenie mam na przyszły – 2016 rok. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać i tłumnie przybywać czytać literki wychodzące spod moich palców. Kto wie? Może trochę ziemnie graficznie bloga – o ile z moim naczelnym informatykiem coś wspólnie ciekawego wymyślimy. Więcej o moich planach opowiem w pierwszym wpisie po Nowym Roku.

 

Póki co. Dziękuję wam za te pół roku i mam nadzieję, że będziecie ze mną przez następne lata. Teraz szykujcie się do powitania kolejnego roku i oby ten 2016 był dla nas lepszy.

Do siego!

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno