...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Mój mały must look Internetu

Media, My Best

Każdy z nas ma swoje ulubione strony, na które obowiązkowo musi wejść raz na jakiś czas – tak dla przyjemności. Które czyta, ogląda prawie jak serial, a osoby prowadzące te strony łapią lajka na Facebooku. Dlatego skusiłem się pokazać też moje małe przyjemności 🙂

Od jakiś 2 lat czytam w sumie regularnie jeden blog (pochłaniam go wręcz), i parę innych mniej lub bardziej poważnych. Do tego Vlogi, i z racji tego, że jestem zapalonym graczem (obecnie DayZ Standalone – POLECAM) wiele gameplay’ów lub streamów.

Zacznijmy więc poważnie. Blog JasonHunt. Czyli kiedyś Kominek.

Pomijając fakt, że jest to chyba najbardziej wpływowy bloger w Polsce. Pomijam fakt, że dorobił się na tym co go pasjonuje. Człowiek o tak genialnym języku, że bania mała, a w dodatku nie bojący się wypowiedzieć swoje zdanie w taki sposób, żeby nawet zaściankowa osoba zaczęła walić głową w ścianę próbując wybić sobie z głowy głupotę i zerwać klapki z oczu. Porusza tematy bieżące, life styl’owe i zwyczajnie ciekawe. Wiele ciekawych tekstów miał w swoim blogu jednak chyba zeszłotygodniowy zapadnie w głowę każdego z jego czytelników: „Dobra wiadomość jest taka, że tylko 20 procent Polaków wierzy w zamach. Zła jest taka, że co piąty Polak jest idiotą.”. Książki kupiłem jeszcze zanim otworzyłem tego bloga i mam nadzieje, że dzięki nim i uporowi mój blog będzie co raz ciekawszy i chętniej odwiedzany.

Drugi mój typ to Dakann. Mniej poważny z racji raczej komicznej formy przedstawiania zarówno swojej osoby, jak i kreowanych przez niego postaci w różnych czy to mini skeczach czy nawet w jego Vlogu. Autor kultowego Piątku. Człowiek z takim żartem, który nie każdy trawi, ale w mój gust trafia idealnie. Polecam jego projekty, w których brał lub bierze udział. Zwłaszcza „Czarne Owce”, oraz obecnie wszędzie widoczne „Ponki”. Do Warszawy mam niestety daleko bardzo, ale z chęcią skorzystałbym z okazji bycia na zlocie Czarnych Owiec.

Trzeci to niewątpliwie Umiarkowanie Szowinistyczna Męska Świnia. Jego/Ich Fun Page jest zdecydowanie NSFW, ale związany z nim blog burdeltata kreuje bardzo ciekawe podejście do do zarówno spraw damsko-męskich jak i innych tematów. Blog napisany tak, że jednak trzeba czytać ze zrozumieniem, za to fun page niejednokrotnie przyprawia uśmiech bo widać na nim to co faceci lubią najbardziej.

Teraz już rozrywka.

Pozostając w temacie cycków – Boliblog! Komiksy, obrazki itp. rysowane prześwietną kreską. Styl i humor autora jest genialny. Świetnie pokazuje, że w każdej chwili życia można znaleźć czas na dobry humor i pikantny podtekst.

Kolejna pozycja związana jest już bezpośrednio z grami komputerowymi. Bungo21. Zdecydowanie wiele pozycji gier komputerowych, znalazło się w moim zbiorze dzięki temu kolesiowi. Przez niego złapałem bakcyla DayZ i jest to jeden z youtuberów, którzy praktycznie na bieżąco mi odpisują gdy pokwapię się z prywatną wiadomością na Facebooku. Na pewno są youtuberzy, którzy są sławniejsi jednak tych z klimatem i trafiających do mnie jest niewielu, a jeszcze mniej tych, którzy każdym filmikiem potrafia zaciekawić. Jeśli lubisz oglądać let’s play’e – obowiązkowa pozycja na liście subskrybowanych.

Mógłbym tu dużo jeszcze wymieniać, ale to jest moje takie must look jeśli chodzi o pewnie konkretne sfery internetu.

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno