...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Nie druga, a dwie strony medalu

My Best

Czyli witam was w nowej odsłonie mojego bloga. Pozmieniało się co? Wpadły kolorki i kilka fajnych rzeczy. Ale od początku.

Charakter tego bloga w pierwszym zamyśle był właśnie taki jaki oddaję dzisiaj dla waszych oczu. Do tej pory wyglądał jak standardowy blog, ale to już przeszłość i dzięki mojemu wszechstronnie uzdolnionemu informatykowi mogę cieszyć się spełnieniem moich pomysłów i marzeń odnośnie tego jak wyglądać blog powinien.

Pierwsze rozmowy o takim charakterze bloga zaczęły się na początku tego roku, aż pewnego marcowego dnia stwierdziliśmy: Fuck it. Robimy to!

Moje punkty widzenia

I zaczęło się. Pracę szły wyjątkowo sprawnie i tylko ja je opóźniałem swoim niezdecydowaniem i ociąganiem się ze swoją częścią roboty Porzuciliśmy minimalistyczny i sterylny czarno-biały styl i zdecydowaliśmy się na odrobinę koloru, a wybrane kolory przypadły nam od razu do gustu. Zmiana loga, konstrukcji i zasady działania – wszystko powstało od nowa i w całości zostało zrobione rączkami specjalisty i moimi specjalnej troski. Całość tak bardzo nam się spodobała, że przyśpieszyliśmy tempa i tym o to sposobem już dzisiaj można czytać nową wersję Bloga. Chcieliśmy zrobić coś, czego nie ma nigdzie indziej i nie być kolejnym z blogów, które są dostępne w necie.

Nowości jest sporo. Na pierwszą właśnie patrzycie. Część tekstu jest na innym tle. Jest to jedna ze stron. Poniżej macie przycisk. Kliknijcie go i widzimy się na drugiej stronie!

zobacz drugi punkt widzenia

Moje punkty widzenia

Witam po drugiej stronie. Fajnie się obraca co? To właśnie kwintesencja Two Sides of Loco. Nie ważna jest druga strona medalu. Ważne są obie i zawsze staram się patrzeć na każdy temat z dwóch stron i wyciągać wnioski. Dlatego teraz większość tematów, które będę poruszać będą miały takie dwie strony.

Oprócz obracanych stron i nowego designu ogólnego przeredagowałem odrobinę „O mnie”, gdzie nawet jest moje zdjęcie (sic!). Również w końcu zebrałem się do pełnoprawnego działu Współpraca gdzie też można zobaczyć moją facjatę i przeczytać kilka ciekawych rzeczy.

Na głównej stronie i pod każdym zamontowany jest slider, na którym przy pomocy scrolla możecie przeglądać swobodnie inne teksty.

zobacz drugi punkt widzenia

Mam nadzieję, że podoba wam się nowa odsłona bloga, bo ja jestem nią zachwycony. Jest kilka rzeczy, które jeszcze będziemy poprawiać, ale i tak już jest świetnie.

Wkrótce pojawię się również na Snapchacie, a póki co zapraszam na mój Facebook, Twitter i Instagram, które również otrzymały nowe szaty graficzne.

Wszystko jest piękne i ładne. Teraz pozostaje mi tylko pisać dla was teksty. Przypominam jeszcze, że od niedawna komentarze na blogu połączone są z Facebookiem. Dzięki temu możecie skomentować każdy wpis przez mój fanpage lub klasycznie przez bloga. Niezależnie od wyboru wpisy pojawią się w obu miejscach.

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno