...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

No to setka! Co dalej?

My Best

Stało się to o wiele później niż początkowo planowałem, ale tak to bywa w życiu, że planujemy coś na wyrost i zwyczajnie nie dajemy rady. Tak, czy inaczej z dumą stwierdzam, że właśnie macie zaszczyt czytać, a ja mam zaszczyt wam przedstawić SETNY WPIS NA TWO SIDES OF LOCO.

Cieszę się, że wypracowałem sobie grono wiernych czytelników i cieszę się dodatkowo z każdej nowej osoby, która zawitała na tym blogu. Mam nadzieje, że będzie was co raz więcej i więcej. Tym bardziej, że mam w planach wiele zmian.

No właśnie – co was czeka w przyszłości bliskiej i dalekiej w moim towarzystwie? Jakie mam plany?

Na pewno zmieni się blog i to jeszcze tej wiosny. Dokładnego terminu nie ma sensu jeszcze dawać, ale mam nadzieję, że uda się to w ciągu miesiąca, no może dwóch. Jak się zmieni blog? Dość znacząco, ale w końcu będzie miał formę o jakiej myślałem w momencie, gdy zdecydowałem się na założenie go. Póki co, nie zdradzam za dużo szczegółów, ale obiecuję stopniowo karmić was nowościami zarówno tutaj jak i na moim Facebooku, Instagramie, oraz na Twitterze. Obserwujcie, śledźcie i lajkujcie – cieszę bardzo z każdego lajka i komentarza.

Co jeszcze nowego? W niedalekiej przyszłości pojawię się zapewne również na Snapchacie, gdzie będziecie mogli poznać mnie odrobinę bardziej prywatnie i niezobowiązująco. Zamierzam zwiększyć swoją aktywność na portalach społecznościowych i mam kilka pomysłów związanymi z nimi, więc bądźcie na bieżąco.

Dodatkowo po zmianie wyglądu i formy bloga pojawi się najprawdopodobniej newsteller za pośrednictwem, którego nie tylko będę was informował o nowych wpisach, ale będą w nim pojawiać się również treści, których nie zobaczycie na blogu i innych portalach.

O wszystkim będę was informować na wiele różnych sposobów.

A póki co z racji, że jest poniedziałek – Lazy Day Blues z ukochanego Fallouta

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno