...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Rehabilitacja Blogera

My Best

Zauważyłem, że wielu blogerów, czy też vlogerów, których od wielu lat czytam i oglądam zaliczyli jedno, dwa lub czternaście blokad. Coś co można rozumieć jako wypalenie, lub zwyczajne lenistwo. Sam od jakiegoś czasu zaliczam takie coś. Nadal pisze mi się co prawda bardzo przyjemnie ale problem mam nie tyle co z tematem, co z tekstem, który piszę. Czytając swoje starsze teksty czuje jakaś świeżość, polot i większy luz. Jeden tekst nie był podobny do drugiego (nawet jeśli traktował o podobnej tematyce). Nawet mój dobry przyjaciel stwierdził, że od pewnego czasu zaczynając czytać jakiś mój tekst wie co będzie na końcu. A skoro on to widzi to pewnie część pozostałej widowni też. Przez ostatnie dni troszkę analizowałem ruch na moich fanpage i na samym blogu. Ciężko tego nie zauważyć po statystkach.

Stwierdziłem, że potrzebny mi drobny reset blogowy. Pierwszym z nich był delikatny lifting bloga, który mi się podoba bardzo. Więcej na nim treści i łatwiej będzie wam dotrzeć do starszych lub nawet przypadkowych tekstów. Kolejnym etapem będzie kilka tekstów pytających o blog i co dookoła niego. O pieniądzach, social mediach, pisaniu. Sam będę pytał i sam odpowiadał. Wiem, że to może się wydawać śmieszne odrobinę ale trochę tego potrzebuję. Będą to raczej krótkie notki. Takie, które będzie można łyknąć razem z kawą. Dzięki temu mam nadzieję, że będą pojawiać się często (a nawet co dziennie).

Dzięki temu mam nadzieję, że wyznaczę sobie ponownie cele mojego pisania i nie tylko, bo dotychczasowe trochę szały mgłą.

Śledźcie ta serię wpisów, bo w niej zobaczycie te kilka pomysłów, które chodzą mi po głowie.

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno