...wchodzisz na blog na własne ryzyko... blog zawiera moje punkty widzenia...

Strona korzysta z plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje

Witajcie!

My Best

Jeśli czytacie ten wpis oznacza, że trafiliście na nową wersję mojego bloga. Jak da się zauważyć – nie mam już domeny wordpress.com, a to wszystko dzięki zaprzyjaźnionej firmie – Jedna Idea, która zajęła się od A do Z wyglądem, zawartością i umieszczeniem mojego bloga w adresie www.2sidesofloco.pl (ja tylko piszę wpisy). Bez tego nadal tkwiłbym na obskurnym motywie, którego nie mogłem spersonalizować tak, jakbym chciał.

Oprócz nowego wyglądu idzie nowa jakość i nowe wydarzenia. Przede wszystkim moje wpisy będą trochę dłuższe i bardziej dopieszczone (bo nie które mogły sprawiać wrażenie pisanych na kolanie). Postaram się by wpisy nie zaczęły być rzadziej. Chciałbym utrzymać średnio 3 wpisy tygodniowo lub więcej.

Do tego dojdą projekty, w które się angażuje i na pierwszy ogień przyjdzie Obiecometr, o którym opowiem już jutro. Z kim tworze, jak i po co. Wszystko dla waszych oczu w moim wydaniu. O samym projekcie wspomniałem już na fanpage i Instagramie.

Na koniec zawita w menu dział współpraca, który mam nadzieję, że zaowocuje.

 

Ale to wszystko dodatki. Ważne, że oferuje wam w pełni profesjonalnie zrobionego, ładnego i otwartego na dyskusje w komentarzach oraz ślicznego bloga. Odwiedzajcie mnie tutaj, na Facebooku i Instagramie.

 

Witajcie w nowej rzeczywistości!

A czy Ty już lubisz "2 sides of Loco"?

zamknij okno